[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3841)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 1068: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3841)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5225: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3841)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 5225: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3841)
Nikon manijak reporting to duty - Freekomuna

Nikon manijak reporting to duty
Mesto gde želimo dobrodošlicu novim članovima.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
2 Posta [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  •   Stranica 1 od 1
Korisnikov avatar
nikon_lover
Pridružio se: Pet Dec 25, 2015 5:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nikon manijak reporting to duty

od nikon_lover » Ned Jan 10, 2016 4:03 pm

Ćao svima, moje ime je Andrija, iz Beograda sam i bavim se fotografijom već dobrih 10ak godina. Uglavnom freelancujem, jedno vreme sam držao studio sa još par ljudi, ali se to nije pokazalo kao najbolja saradnja pa smo se razišli.

Sviđa mi se jako forum i uopšte ideja jednog ovakvog foruma, i nadam se da ću upoznati dosta ljudi ovde.

Korisnikov avatar
CvetakZanovetak
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 5:49 pm

Re: Nikon manijak reporting to duty

od CvetakZanovetak » Sub Jan 16, 2016 5:15 pm

Dobrodosao ljubitelju Nikona :) ja sam vise privrzena Canonu, nadam se da nemamo problem zbog toga :p

2 Posta [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  •   Stranica 1 od 1

Korisnici koji su trenutno na forumu: 0 i 0 gostiju

Pravila foruma

Pravila foruma
Poželjno je da svaki novi član otvori temu za sebe u kojoj će se ukratko predstaviti ostalim članovima.
Ukoliko, nakon nekog vremena, imate nešto da pridodate svojem predstavljanju, učinite to u istoj temi koju ste kreirali, nemojte otvarati drugu.
Danas je Sub Dec 07, 2019 7:29 pm